Zapobiegaj powstawaniu śmieci

Wstęp psów przewodników do obiektów użyteczności publicznej (Dz.U. 2013 nr 0 poz. 73)

PRZEDSIĘBIORCO NIE MA CIĘ W NASZEJ BAZIE!!Informacja Drukuj Email
poniedziałek, 11 marca 2013 12:22
 
SZANOWNI MIESZKAŃCY

Urząd Miasta Pszów uprzejmie informuje, że dnia 31 marca upływa termin składania deklaracji dotyczących gospodarowania odpadami komunalnymi.

Do złożenia deklaracji zobowiązani są wszyscy właściciele nieruchomości, zarówno zamieszkałych jak i tych niezamieszkałych na których powstają odpady komunalne. Wyjątkiem są mieszkańcy budynków wielolokalowych (bloków, kamienic), za nich deklarację złożą Zarządcy budynków lub Spółdzielnie. 

W przypadku, kiedy budynek mieszkalny nie jest obecnie zamieszkały także należy złożyć deklarację, w części D należy wpisać że na nieruchomości zamieszkuje "0" osób, a miesięczna opłata wynosi: "0 zł." 

Teczki zawierające druki deklaracji i informacje dotyczące nowego systemu gospodarowania odpadami zostały dostarczone na nieruchomości w zabudowie jednorodzinnej w lutym bieżącego roku. Osoby, które nie otrzymały jeszcze teczek z informacją, mogą odebrać je w Urzędzie Miasta Pszów, w I budynku na II piętrze.

 
 
Zawiadomienie - wykaz nieruchomości gruntowych Drukuj Email
czwartek, 07 marca 2013 10:08
 
BURMISTRZ MIASTA PSZÓW informuje, że w dniu 7 marca 2013r. w siedzibie Urzędu Miasta Pszów został wywieszony wykaz nieruchomości gruntowych, stanowiących własność Gminy Miasta Pszów, położonych w Pszowie przy ul. Marii Konopnickiej, przeznaczonych do oddania w dzierżawę oraz wykaz nieruchomości gruntowych, stanowiących własność Gminy Miasta Pszów, położonych w Pszowie przy ul. Marii Konopnickiej, Ziołowej i os.Alojzego Biernackiego, przeznaczonych do oddania w dzierżawę na rzecz dotychczasowych dzierżawców.

Wykaz podlega wywieszeniu na okres 21 dni.
 
 
Cyfryzacja telewizji na terenie województwa śląskiego Drukuj Email
wtorek, 05 marca 2013 08:37
 
Województwo śląskie jest w przededniu cyfryzacji telewizji, która polega na zmianie nadawania sygnału ze starego - analogowego na nowy cyfrowy. Zakończenie emisji analogowego sygnału telewizji naziemnej na terenie naszego województwa będzie przebiegało w trzech etapach. 19 marca br. sygnał analogowy zostanie wyłączony na obszarze Beskidu Śląskiego i Żywieckiego. Kolejne wyłączenie nastąpi 22 kwietnia i obejmie swym zasięgiem teren Częstochowy i północnych obszarów województwa śląskiego.
 
Więcej…
 
Nabór na stanowisko konserwatora na obiekcie sportowym ORLIK w Pszowie przy ul. Kraszewskiego Drukuj Email
wtorek, 26 lutego 2013 14:17
 

Burmistrz Miasta Pszów ogłasza  konkursu na stanowisko konserwatora na obiekcie sportowym Orlik w Pszowie przy ul. Kraszewskiego oraz powołania Komisji Rekrutacyjnej do przeprowadzenia konkursu.

Treść zarządzenia TUTAJ .

Oswiadczenie TUTAJ .

 
 
Projekt: INKUBATOR EKONOMII SPOŁECZNEJ SUBREGIONU ZACHODNIEGO Drukuj Email
czwartek, 21 lutego 2013 10:03
 

Od 1 listopada 2012 roku do 31 lipca 2015 roku Powiat Wodzisławski – Starostwo Powiatowe w Wodzisławiu Śląskim realizuje projekt pn.: „Inkubator Ekonomii Społecznej Subregionu Zachodniego” w partnerstwie z Centrum Rozwoju Inicjatyw Społecznych CRIS z Rybnika, Miastem Żory – Żorskim Centrum Organizacji Pozarządowych, Powiatem Rybnickim, Miastem Rybnik, Powiatem Raciborskim oraz Miastem Jastrzębie-Zdrój.

 
Więcej…
 
Sesja Rady Miejskiej w Pszowie Drukuj Email
środa, 20 lutego 2013 15:35
 
Sesja Rady Miejskiej w Pszowie odbędzie się w dniu 27 luty br. (środa) o godzinie 15:30 w sali konferencyjnej Urzędu Miasta Pszów ul. Pszowska 534. Proponowany porządek obrad TUTAJ

        Przewodniczący Rady Miejskiej
                                                     Paweł Kowol

 
 
<< pierwsza < poprzednia 31 32 33 następna > ostatnia >>

Strona 32 z 33
 
   
   
telefon kontakt forumt
BIP sekap
KPSK
SMS
facebook
jubileusz
orlik
francja
wku
UE
katalog firm
UE
WFOSIGW
UE
Œwiadomy Obywatel
Lodowisko
Turystyka
Droga Poludniowa
galeria
bazylika
radio
roefs

Informujemy, iż serwis internetowy wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności. Kliknij TUTAJ aby ukryć ten komunikat.