Zapobiegaj powstawaniu śmieci

Wstęp psów przewodników do obiektów użyteczności publicznej (Dz.U. 2013 nr 0 poz. 73)

PRZEDSIĘBIORCO NIE MA CIĘ W NASZEJ BAZIE!!ROZSTRZYGNIĘCIE WYNIKÓW KONSULTACJI SPOŁECZNYCH Drukuj Email
środa, 25 listopada 2015 16:25
ROZSTRZYGNIĘCIE WYNIKÓW  KONSULTACJI SPOŁECZNYCH nad projektem  uchwały  Rady Miejskiej w Pszowie w sprawie  ustalenia wzoru formularzy informacji i deklaracji podatkowych.
Więcej…
 
ROZSTRZYGNIĘCIE WYNIKÓW KONSULTACJI SPOŁECZNYCH Drukuj Email
środa, 25 listopada 2015 16:23
ROZSTRZYGNIĘCIE WYNIKÓW KONSULTACJI SPOŁECZNYCH nad projektem uchwały Rady Miejskiej w Pszowie w sprawie określenia wysokości stawek podatku od  środków transportowych na 2016 rok.
Więcej…
 
ROZSTRZYGNIĘCIE WYNIKÓW KONSULTACJI SPOŁECZNYCH Drukuj Email
środa, 25 listopada 2015 16:21
ROZSTRZYGNIĘCIE WYNIKÓW  KONSULTACJI SPOŁECZNYCH nad projektem  uchwały Rady Miejskiej w Pszowie w sprawie określenia wysokości stawek podatku od nieruchomości na terenie Miasta Pszów oraz zwolnień od tego podatku
Więcej…
 
ROZSTRZYGNIĘCIE WYNIKÓW KONSULTACJI SPOŁECZNYCH Drukuj Email
środa, 25 listopada 2015 16:19
ROZSTRZYGNIĘCIE WYNIKÓW  KONSULTACJI SPOŁECZNYCH nad projektem  uchwały Rady Miejskiej w Pszowie w sprawie wprowadzenia zasad ustalania i poboru, terminu płatności i wysokości stawek opłaty targowej, oraz zarządzenia poboru opłaty targowej w drodze inkasa, określenia inkasentów i wysokości wynagrodzenia za inkaso.
Więcej…
 
Rozstrzygnięcie wyników konsultacji społecznych nad projektem uchwały Rady Miejskiej w Pszowie w sprawie przyjęcia Programu „Rodzina 3+” Drukuj Email
środa, 25 listopada 2015 16:15

W dniach od 20 listopada 2015 r. do 24 listopada 2015 r. na stronie internetowej oraz tablicy ogłoszeń Urzędu Miasta Pszów zostały umieszczone wyniki konsultacji społecznych nad projektem uchwały Rady Miejskiej w Pszowie w sprawie przyjęcia Programu „Rodzina 3+” celem zgłoszenia zastrzeżeń.

Podmiotami uprawnionymi do zgłaszania zastrzeżeń co do wyników konsultacji były organizacje pozarządowe  i podmioty wymienione w art.3 ust. 3 ustawy o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie.

Mając na uwadze fakt, że do wyników konsultacji nad projektem uchwały Rady Miejskiej w Pszowie w sprawie przyjęcia Programu „Rodzina 3+”, organizacje pozarządowe oraz podmioty wymienione w art. 3 ust.3 ustawy o działalności pożytku publicznego i wolontariacie nie wniosły zastrzeżeń, zostanie on przedstawiony Radzie Miejskiej w Pszowie, celem podjęcia uchwały o jego przyjęciu.

 
Zawiadomienie o zmianie wysokości stawek opłat za gospodarowanie odpadami komunalnymi Drukuj Email
wtorek, 24 listopada 2015 15:19
Burmistrz Miasta Pszów zawiadamia, że w dniu 28 października 2015 r. Rada Miejska w Pszowie podjęła nową uchwałę w sprawie wyboru metody ustalenia opłaty za gospodarowanie odpadami komunalnymi oraz ustalenia stawki opłaty. Nowe stawki opłaty będą obowiązywały od stycznia 2016 r

Więcej…
 
ROZSTRZYGNIĘCIE WYNIKÓW KONSULTACJI SPOŁECZNYCH Drukuj Email
wtorek, 24 listopada 2015 14:27
ROZSTRZYGNIĘCIE WYNIKÓW KONSULTACJI SPOŁECZNYCH nad projektem uchwały Rady Miejskiej w Pszowie w sprawie przyjęcia “Programu Współpracy Miasta Pszów z Organizacjami Pozarządowymi na 2016 rok”
W dniach od 18 listopada 2015 r. do 23 listopada 2015 r. na stronie internetowej oraz tablicy ogłoszeń Urzędu Miasta Pszów zostały umieszczone wyniki konsultacji społecznych nad projektem uchwały Rady Miejskiej w Pszowie w sprawie przyjęcia “Programu Współpracy Miasta Pszów z Organizacjami Pozarządowymi na 2016 rok” celem zgłaszania zastrzeżeń.   

Więcej…
 
Dzień Otwarty Notariatu Drukuj Email
wtorek, 24 listopada 2015 09:27

W dniu 28 listopada Samorząd Notarialny po raz szósty organizuje Dzień Otwarty Notariatu, który odbędzie się w dwudziestu czterech miastach Polski. W tym roku odbędzie się pod hasłem "Porozmawiaj z notariuszem o dziedziczeniu". Tego dnia notariusze, będą nieodpłatnie udzielać porad prawnych w tematyce przewodniej Dnia Otwartego.

Więcej…
 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 2 z 29
 
   
   
telefon kontakt forumt
BIP sekap
KPSK
SMS
facebook
jubileusz
orlik
francja
wku
UE
katalog firm
UE
WFOSIGW
UE
Œwiadomy Obywatel
Lodowisko
Turystyka
Droga Poludniowa
galeria
bazylika
radio
roefs

Informujemy, iż serwis internetowy wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności. Kliknij TUTAJ aby ukryć ten komunikat.