Programu Współpracy Miasta Pszów z Organizacjami Pozarządowymi na 2016 rok - konsultacje Drukuj Email
środa, 04 listopada 2015 10:43

Zgodnie z Zarządzeniem Nr BM.0050.134.2015 Burmistrza Miasta Pszów z dnia 4 listopada 2015 r. w sprawie przeprowadzenia konsultacji projektu uchwały Rady Miejskiej w Pszowie w sprawie przyjęcia „Programu Współpracy Miasta Pszów z Organizacjami Pozarządowymi na 2016 rok”, ogłaszam konsultacje nad projektem uchwały Rady Miejskiej w Pszowie w sprawie przyjęcia “Programu Współpracy Miasta Pszów z Organizacjami Pozarządowymi na 2016 rok”.

Więcej informacji TUTAJ.

Burmistrz Miasta Pszów

Katarzyna Sawicka - Mucha


 

 


Projekt Programu zostaje umieszczony w dniach od dnia 4 listopada 2015 r. do dnia
16 listopada 2015 r. na stronie internetowej Miasta Pszów oraz tablicy ogłoszeń Urzędu Miasta, będzie również dostępny w Referacie Promocji, Środków Pomocowych, Edukacji, Kultury i Sportu.

Podmiotami uprawnionymi do konsultacji są:
organizacje pozarządowe oraz podmioty wymienione w art. 3 ust. 3 ustawy o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie.

Uwagi i opinie będą przyjmowane w terminie do dnia 16 listopada 2015 r. w formie pisemnej w Referacie Promocji, Środków Pomocowych, Edukacji, Kultury i Sportu tut. Urzędu Miasta lub elektroniczne na adres: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. .

Dodatkowych wyjaśnień udziela Kierownik Referatu Promocji, Środków Pomocowych, Edukacji, Kultury i Sportu.

Ogłoszenie wyników konsultacji nastąpi poprzez zamieszczenie informacji na stronie internetowej Miasta Pszów oraz tablicy ogłoszeń Urzędu Miasta najpóźniej w terminie 7 dni od dnia ich zakończenia. Podmioty uprawnione do konsultacji mogą zgłaszać zastrzeżenia do ogłoszonych wyników w terminie 3 dni od ich ogłoszenia.

Ostateczne wyniki z przeprowadzonych konsultacji nad projektem uchwały Rady Miejskiej w Pszowie w sprawie przyjęcia „Programu Współpracy Miasta Pszów z Organizacjami Pozarządowymi na 2016 rok” zostaną podane do publicznej wiadomości nie później niż 7 dni od ich ostatecznego rozstrzygnięcia.

 
 
   
   
telefon kontakt forumt
BIP sekap
KPSK
SMS
facebook
jubileusz
orlik
francja
wku
UE
katalog firm
UE
WFOSIGW
UE
Œwiadomy Obywatel
Lodowisko
Turystyka
Droga Poludniowa
galeria
bazylika
radio
roefs

Informujemy, iż serwis internetowy wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności. Kliknij TUTAJ aby ukryć ten komunikat.